HP 710413-001 power adapter/inverter Indoor 90 W Black
£43.68
£36.40
Smart AC adapter (90 watt) - 4.5mm barrel connector - Requires separate 3-wire AC power cord with C5 connector - For use with models equipped with discrete graphics (in all countries except China and India)
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 710413-001 |
| EAN | 5711045754418 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP 710413-001 power adapter/inverter I...
£43.68
£36.40
|
Hot Product
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
710413-001
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
613161-001
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Brother
|
HP
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|