HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black
£37.44
£31.20
AC Adapter 65W
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 613161-001 |
| EAN | 5711045157639 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
- Provides a convenient and portable power source for use in a mobile environment - Shared across all HP Business Notebooks for a convenient, worry-free experience - Energy-efficient power adapters designed to draw minimal power
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Power current type | AC-to-DC |
| Connector(s) | 3-pin |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
£33.60
£28.00
|
Bestseller
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
613161-001
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
04G266004770
|
DF266
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|