HP 740015-002 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
£23.02
£19.18
AC Adapter 19.5V 2.31A 45W
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 740015-002 |
| EAN | 5711783340324 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 2.31 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 2.31 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP 740015-002 power adapter/inverter I...
£23.02
£19.18
|
Popular
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Hot Product
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Recommended
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...
£33.40
£27.83
|
New
HP 609936-001 power adapter/inverter I...
£34.32
£28.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
740015-002
|
DF263
|
DF266
|
F7970
|
ADP-E90W
|
609936-001
|
| Manufacturer |
HP
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
Origin Storage
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|