HP L41856-001 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
£39.00
£32.50
120W AC adapter, PFC, RC, Smart, slim, 4.5 mm
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | L41856-001 |
| EAN | 5706998937582 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Output power | 120 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 120 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 364 g |
| Packaging data | |
| Package width | 244 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 49 mm |
| Package weight | 364 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP L41856-001 power adapter/inverter I...
£39.00
£32.50
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
L41856-001
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
DF266
|
613160-001
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Brother
|
DELL
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|