HPE Redundant Enablement Kit power supply unit
£216.00
£180.00
HP Redundant Enablement Kit
| SKU | 664046-B21 |
|---|---|
| EAN | 4053162240346 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Form factor | 15.67 x 19.6 x 9.82 in |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 2.84 kg |
| Weight | 2.84 kg (6.27 lb) |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 398 x 497.8 x 249.4 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE Redundant Enablement Kit power sup...
£216.00
£180.00
|
New
Synology PSU 200W_1 power supply unit...
£192.60
£160.50
|
Hot Product
Synology PSU 500W_4 power supply unit...
£307.80
£256.50
|
Bestseller
HPE 536404-001 power supply unit 460 W
£180.00
£150.00
|
HPE 660185-001 power supply unit 1200...
£201.60
£168.00
|
Recommended
HPE 503296-B21 power supply unit 460 W
£180.00
£150.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
664046-B21
|
PSU 200W_1
|
PSU 500W_4
|
536404-001
|
660185-001
|
503296-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
Synology
|
Synology
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Purpose |
N/A
|
server
|
server
|
server
|
server
|
server
|
| Power supply unit (PSU) form factor |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
1U
|
N/A
|