Lenovo 0B47463 power adapter/inverter Universal 65 W Black
£39.55
£32.96
ThinkPad 65W Slim AC Adapter, UK & Ire
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Universal |
| SKU | 0B47463 |
| EAN | 4054828759998 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Already the number 1 PC company and a leader in personal technology, Lenovo strives to be one of the world’s most respected and admired companies. Serving customers in more than 160 countries, Lenovo is a global Fortune 500 company built strong strategic execution, innovative products, an efficient business model and a strong, diverse global team.
| Features | |
|---|---|
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Universal |
| Purpose | Notebook |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Power supply type | Universal |
| Purpose | Notebook |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 235 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lenovo 0B47463 power adapter/inverter...
£39.55
£32.96
|
Hot Product
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0B47463
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
DF266
|
613160-001
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
HP
|
HP
|
Brother
|
DELL
|
HP
|
| Power supply type |
universal
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|