Microsoft GFU-00002 input device accessory Pen tip
£28.56
£23.80
Surface Pen Tips (3 tips: 2H, HB, B)
| Device type | Stylus pen |
|---|---|
| Product type | Pen tip |
| SKU | GFU-00002 |
| EAN | 0889842209501 |
| Manufacturer | Microsoft |
| Availability | In Stock |
Choose from one of three pen tips with the right feel for you. Stay with the medium tip to get the feel of a pencil or swap it with a low-friction tip similar to a fine-point pen. Compatible with Surface Pen.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Pen tip |
| Device type | Stylus pen |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Compatibility | Surface Pen |
| Technical details | |
| Product type | Pen tip |
| Package type | Blister |
| Device type | Stylus pen |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Compatibility | Surface Pen |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 41.8 mm |
| Depth | 22 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 5 g |
| Packaging data | |
| Package type | Blister |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Microsoft GFU-00002 input device acces...
£28.56
£23.80
|
Recommended
Fellowes Underdesk Keyboard Manager
£32.04
£26.70
|
Hot Product
CHERRY WetEx Keyboard cover
£32.35
£26.96
|
New
CHERRY WETEX FOR KC 1000, DW 3000 (ver...
£35.05
£29.21
|
Bestseller
CHERRY WETEX FOR G84-4100 86 keys
£26.46
£22.05
|
Popular
R-Go Tools R-Go Hygienic keyboard cove...
£28.32
£23.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GFU-00002
|
93804
|
6155139
|
6155217
|
6155118
|
RGOHCKCEU79
|
| Manufacturer |
Microsoft
|
Fellowes
|
CHERRY
|
CHERRY
|
CHERRY
|
R-Go Tools
|
| Device type |
Stylus pen
|
N/A
|
keyboard
|
keyboard
|
keyboard
|
keyboard
|
| Product type |
Pen tip
|
N/A
|
Keyboard cover
|
Keyboard cover
|
Keyboard cover
|
Keyboard cover
|