2-Power 2PWC12W01-UK mobile device charger White
£9.71
£8.09
Wall Charger 12W 1 x USB-A
| SKU | 2PWC12W01-UK |
|---|---|
| EAN | 5056304398195 |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 60 mm |
| Depth | 120 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 90 g |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 30 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 30 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
2-Power 2PWC12W01-UK mobile device cha...
£9.71
£8.09
|
Hot Product
Sandberg Car Charger 2USB 1A+2.1A SAVER
£7.97
£6.64
|
Microconnect PETRAVEL43 mobile device...
£13.55
£11.29
|
Bestseller
CoreParts MBXAP-AC0007 mobile device c...
£10.08
£8.40
|
Popular
eSTUFF ES636101-BULK mobile device cha...
£9.32
£7.77
|
eSTUFF ES636125-BULK mobile device cha...
£14.26
£11.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2PWC12W01-UK
|
340-40
|
PETRAVEL43
|
MBXAP-AC0007
|
ES636101-BULK
|
ES636125-BULK
|
| Manufacturer |
2-Power
|
Sandberg
|
Microconnect
|
CoreParts
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
| Charger type |
N/A
|
Auto
|
Indoor
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|