BTI 0A36258 compatible charger with Lenovo slim tip incl. UK power cable
£25.67
£21.39
0A36258 compatible charger with Lenovo slim tip incl. UK power cable
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 0A36258-BTI |
| EAN | 5059902124173 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Included power plug types | UK |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
BTI 0A36258 compatible charger with Le...
£25.67
£21.39
|
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Bestseller
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...
£33.40
£27.83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A36258-BTI
|
469632-010
|
DF263
|
DF266
|
613161-001
|
ADP-E90W
|
| Manufacturer |
BTI
|
HP
|
DELL
|
DELL
|
HP
|
Origin Storage
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|