Synology PSU 150W-RP MODULE_2 power supply unit Silver
£250.20
£208.50
Redundant PSU Module 150W
| Purpose | Server |
|---|---|
| Total power | 150 W |
| SKU | PSU 150W-RP MODULE_2 |
| EAN | 4711174728923 |
| Manufacturer | Synology |
| Availability | In Stock |
| Power | |
|---|---|
| Total power | 150 W |
| Performance | |
| Purpose | Server |
| Compatible products | RS1619xs+ |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Design | |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 257 mm |
| Depth | 81 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 810 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
You may also be interested in
| Product |
New
Synology PSU 150W-RP MODULE_2 power su...
£250.20
£208.50
|
Bestseller
QNAP PSU f/ 2U, 8-Bay NAS power supply...
£357.97
£298.31
|
Hot Product
Synology PSU 500W_4 power supply unit...
£307.80
£256.50
|
Popular
HPE Redundant Enablement Kit power sup...
£216.00
£180.00
|
HPE 660185-001 power supply unit 1200...
£201.60
£168.00
|
Recommended
HPE 1200W Common Slot Platinum Plus Ho...
£199.80
£166.50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PSU 150W-RP MODULE_2
|
SP-8BAY2U-S-PSU
|
PSU 500W_4
|
664046-B21
|
660185-001
|
656364-B21
|
| Manufacturer |
Synology
|
QNAP
|
Synology
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Purpose |
server
|
server
|
server
|
N/A
|
server
|
server
|
| Power supply unit (PSU) form factor |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
1U
|
N/A
|